Популярні

Товари

Товари які користуються популярністю в наших покупців

Рекомендовані

Товари

Товари які рекомендує наш магазин

В інтернет-магазині Vozdushno Ви можете купити найкращ кульки з гелієм, що є в Україні по найнижчій ціні на ринку. В стаціонарному магазині, чи то в Києві, чи в іншому регіоні України Ви не знайдете такого асортименту кульок який є у нас. На сайті можна вибрати гелієві кульки по ціні, порівняти характеристики. Замовити кульки з гелієм можливо ONLINE, через корзину на сайті, або через месенжери VIBER, TELEGRAM, а також по телефону. 

Що также гелій і чому без нього не літають кульки

Гелій - інертний газ (хімічний елемент), без кольору та запаху, не токсичний, ВИБУХОБЕЗРИЙ! Але саме головне він вдвічі легший за повітря, що дає можливість кулькам літати!

Як швидко можна доставити гелієві кульки?

Надтермінова доставка гелієвих кульок можлива протягом години-двох з моменту заявки і відбувається на таксі. Додатковим ускладнюючи нюансом є затори.

Що таке Hi-Float і як він впливає на час польоту кульки?

Hi-Float (мы використовуємо тільки hi-float ultra) - рідка пластмаса яка капаєтся і розтирається всредині кульки створюючи додаткову плівку ВСЕРЕДИНІ КУЛЬКИ не даючи гелію просочуватися крізь стінки кульки, що дає можливість збільшити строк польоту кульки від 3 днів і більше.